[rev_slider homepage]

Minicorp, Premium WordPress theme

Theme Options

Minicorp has an advanced back-end administration module which allows you to set and tune all theme settings to your needs.

Have a look!

35+ Shortcodes

Minicorp comes with an outstanding set of shortcodes available to help you assemble the content just in seconds. Whether you are a developer or a newbie you will be able to make thousands of combinations.

5 star support

No matter how experienced you are, there are times when a helping hand could come in handy. That’s when we step in to cover your back!

Help me!

Hurry up!

Bookmark this page now! Nowadays we browse through hundreds of pages. Ever happened to you that you’ve found a great webpage but can’t remember anything you could use to search for? Well, bookmark it now!

Fully Responsive and Retina ready!

Latest Blog posts

Lezecký maratón HZS

Asociácia horských záchranárov pozýva v mene riaditeľa HZS všetkých členov AHZ na lezecké preteky, slávnostné otvorenie budovy HZS v Jasnej a slávnostný večer pri príležitosti 20. výročia fungovania Horskej…

18 mája, 2023Novinky

Čítať ďalej

Hore-dole Derešom

Asociácia horských záchranárov, čoby odborný garant, pozýva úťaživých skialpinistov na krásny pretek v srdci Nízkych Tatier: Hore-dole Derešom. Viac informácií získate a registrovať sa môžete na webstránke preteku.

24 februára, 2023Novinky

Čítať ďalej

Preškolenie a preskúšanie zmluvných záchranárov HZS v Nízkych Tatrách

V dňoch 28.-29.1.2023 sa uskutočnilo periodické školenie a preskúšanie zmluvných záchranárov HZS z OS v Nízkych Tatrách. Prvý deň bol zameraný na testovanie fyzických a technických spôsobilostí kondičnou túrou,…

30 januára, 2023Novinky

Čítať ďalej

Záchranná akcia Čipčie, 7.1.2023

Dňa 7.1.2023 boli záchranári Horskej služby Veľká Fatra požiadaní o súčinnosť pri záchrannej akcii v blízkosti vrcholu Čipčie, ktorý je každoročne v tomto čase cieľom početného výstupu organizovaného miestnym…

11 januára, 2023Novinky

Čítať ďalej

Zhromaždenie členov AHZ, 3.12.2022 Jasná

V sobotu 3.12.2022 sa v Hoteli Liptov v Jasnej uskutočnilo Zhromaždenie členov AHZ, najväčšej organizácie svojho druhu na Slovensku. Zasadnutie sa nieslo v slávnostnom duchu, keďže AHZ toho roku…

7 decembra, 2022Novinky

Čítať ďalej

Cvičná evakuácia lanovky v Snowlande

V sobotu 25.11.2022 si nácvik osôb zo sedačkovej lanovej dráhy vo Valčianskej doline precvičili profesionálni aj dobrovoľní záchranári HZS oblastného strediska Veľká Fatra. Viac informácií na portáli HS-VF a HZS.

1 decembra, 2022Novinky

Čítať ďalej

User Testimonials

Awesome! Thank you so much. I’m more than pleased with your theme and support.Alex

Very incredible. I’ll rate you five stars for sure. This theme is amazing! Five Stars!!!Andy

Thanks so much. You guys are outstanding in every area – and that is so rare to find.Dan

With Woocommerce and WPML support!

Our main clients

clients-html

clients-wpml

clients-wp

clients-woo

clients-jq

clients-css

clients-html

clients-wpml

clients-wp

clients-woo

clients-jq

clients-css